Odpowiednio przygotowany notes z nadrukiem jest bardzo przydatnym i praktycznym gadżetem reklamowym. W zależności od przeznaczenia notesu tego typu, może on zostać niemal dowolnie spersonalizowany. Szczególna popularnością cieszą się notesy z nadrukiem przedstawiającym logo firmowe, dane na temat działalności czy też rozmaite charakterystyczne projekty graficzne.

Do czego mogą służyć notesy z nadrukiem?

Podobnie jak inne gadżety reklamowe, notesy z nadrukiem znacząco podnoszą prestiż firmy oraz wzmacniają świadomość marki wśród klientów. Odpowiedni projekt notesu z nadrukiem pozwala na przybliżenie działalności przedsiębiorstwa wszystkim potencjalnym konsumentom. Tego typu notes można bardzo skutecznie wykorzystać do dyskretnej lub bezpośredniej reklamy, a tym samym stopniowo spopularyzować oferty lub usługi firmy na odpowiednim rynku. Kluczowy jest przede wszystkim wygląd takiego notesu, dlatego powinien być przygotowany z duża dbałością o szczegóły. Notesy z nadrukiem pełnią rolę użytkową, dlatego muszą być również dobrze wykonane. Najlepiej zamówić tego typu notesu u profesjonalnej firmy, która zagwarantuje druk i poligrafię w najwyższej jakości.

Co powinien zawierać projekt takiego notesu?

Projekt notesu firmowego z nadrukiem uwzględniać może zarówno front i tył, jak i jego kartki, czyli zawartość. Muszą one posiadać wystarczająco rozległy i przejrzysty obszar, na którym sporządzać będzie można notatki. Na stronach może znajdować się czytelna kratka lub linia, które ułatwiają notowanie. Wzór kartek notesu z nadrukiem może być półprzezroczysty, co pozwala na wykorzystanie transparentnej grafiki jako tła każdej ze stron. Na okładce warto umieścić łatwo rozpoznawalną i przyjemną dla oka grafikę. Może ona przedstawiać dowolne informacje graficzne i tekstowe, np. logotyp firmy oraz dane kontaktowe. Na okładce notesu może znaleźć się także innego rodzaju grafika lub tekst, na przykład w formie niedużej mapki z lokalizacją siedziby reklamowej firmy oraz sposobem dojazdu do wyróżnionego w ten sposób miejsca.