Wbrew pozorom zastosowań podkładek do pisania może być całkiem sporo. Podkładki zostały stworzone z myślą o wygodnym sporządzaniu notatek i dokumentów i również do wygodnego odczytywania informacji. Można przyrównać podkładkę do przenośnego mini biurka albo stołu. Podkładki są nieocenione w terenie, w biurze oraz nawet w studiu informacyjnym. Nie tylko wygodnie można odczytać, ale również bezpiecznie przetransportować dokumenty. Niektóre modele posiadają dodatkowy panel, który służy do zakrycia dokumentów i tym samym chroni przez zabrudzeniem, zmoknięciem i tym samym zniszczeniem drogocennych informacji. Gdyby tak się zastanowić to podkładki są wszędobylskie.

Gdzie wyprodukować podkładki do pisania?

Podkładki produkowane są w drukarniach, które posiadają odpowiedni sprzęt oraz umiejętności, by stworzyć trwałą i atrakcyjną podkładkę. Zawsze można zamówić hurtową ilość takich podkładek produkowanych w Chinach, jednak nie dorównują one tym z naszej rodzimej produkcji.

Dodatkowym plusem podkładek wykonanych w polskich drukarniach jest to, że można je spersonalizować, czyli wykonać na nich dowolny nadruk o wysokiej jakości. Zadrukowane podkładki to świetny gadżet reklamowy lub jeden z elementów spójnej identyfikacji wizualnej. Firma, która posiada takie gadżety wygląda profesjonalniej oraz solidniej.

Żeby znaleźć firmę, która zrobi podkładki polecam wspomóc się wyszukiwarką internetową. Wystarczy tak wpisać odpowiednią frazę i wybrać interesującą nas firmę. Przed rozpoczęciem współpracy dobrze jest wyszukać opinii na temat danej firmy.

Ogromną zaletą jest to, że całą realizację można przeprowadzić zdalnie, czyli wystarczy wybrać model podkładki, przesłać odpowiednią grafikę, która ma zostać umieszczona na gadżecie, zapłacić i czekać na kuriera.

Kolportaż tego specyficznego gadżetu reklamowego nie jest taka trudna – wystarczy dawać je klientom jako zabezpieczenie do dokumentów. Jeżeli podkładka będzie z atrakcyjną grafiką to mamy niemalże pewność, że będzie ona długo w obiegu.