Teczki reklamowe, zwane też często ofertowymi, są bardzo popularną formą promocji firm. Przekazując klientowi umowę, fakturę lub ofertę w takiej teczce, okazujesz mu nie tylko szacunek, ale też dajesz świadectwo o swoim profesjonalizmie. Teczki reklamowe idealnie sprawdzają się również w przesyłkach pocztowych. Dzięki nim, dokumenty nie niszczą się podczas transportu i w nienaruszonym stanie trafiają do klienta. Ponadto, ich niebywałą zaletą jest również fakt, że można je spersonalizować, dzięki czemu stają się przy okazji oryginalną i elegancką formą reklamy. Nadrukowanie na teczce logo firmy, umieszczenie jej motta i nadanie jej firmowych barw sprawi, że teczka będzie godnie promowała Twoją markę.

Zaprojektuj swoją teczkę

O ile niezmiernie ważny jest projekt graficzny Twojej teczki, o tyle równie ważne są szczegóły dotyczące rodzaju papieru, druku, czy samego jej wyglądu. Drukarnie internetowe dysponują szerokim wachlarzem ofertowym, aby Twoja teczka była niepowtarzalna i jednocześnie praktyczna. Zależnie od Twoich preferencji, teczki mogą mieć różne formy. Jeśli przekazywane w nich dokumenty będą pojedynczymi kartkami, w zupełności wystarczą teczki jednobigowe. Jeśli jednak mają to być oferty czy umowy, składające się w wielu stron, to w tym wypadku idealnie sprawdzą się teczki wielobigowe. Bardzo istotnym detalem teczek reklamowych, jest możliwość umiejscowienia nacięć na wizytówki, którą zawsze warto umieścić, aby klient miał co Ciebie bezpośredni kontakt. Jeśli zdecydujesz się na teczki z gumką, możesz wybrać kolor, który będzie współgrał z barwami nadruku. Masz mnóstwo możliwości i narzędzi do tego, aby Twoje teczki były wyjątkowe i niepowtarzalne. Zanim zlecisz druk teczek reklamowych, koniecznie sprawdź jakie możesz dodać uszlachetnienia. Dodadzą one Twoim teczkom atrakcyjnego i niepowtarzalnego wyglądu.

Może wydać Ci się to skomplikowane, ale nie przejmuj się. W razie jakichkolwiek problemów, na stronach drukarni internetowych zawsze możesz zasięgnąć pomocy na czatach, gdzie pod profesjonalnym okiem stworzysz idealny produkt.