Niekiedy każdy z nas poszukuje oryginalnego prezentu, takiego, który byłby dopasowany idealnie do naszych potrzeb, ale nie tylko. Pragniemy czegoś osobistego, czegoś, co pokazałoby najbliższej osobie, że podarunek jest tylko dla niej bądź dla niego. Wtedy idealnym pomysłem często okazują się notesy osobiste z nadrukiem.

Jest to coś, co bardzo łatwo możemy zamówić nawet w internecie – wystarczy kilka kliknięć myszki i kilka minut, chociaż czasami trzeba się nawet nieco przypilnować – niektóre drukarnie internetowe posiadają w swojej bazie tak dużą ilość wzorów, typów czcionek i kolorów, że możemy utonąć w nich na długie godziny.

Sprawa jest całkiem prosta. Po wyszukaniu odpowiedniego serwisu, których w sieci znajdziemy bez liku (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „drukarnia online” lub „notesy z personalizacją”), przechodzimy do kreowania własnego notatnika. Na początku warto wybrać typ notesu, który chcemy sprezentować komuś bądź sobie samemu – w ofercie znajdziemy pamiętniki, organizery (również dostosowane do najróżniejszych okazji takich jak śluby, narodziny dziecka, imprezy urodzinowe), książeczki z przepisami, zeszyty na wiersze, opowiadania, marzenia i pomysły. Niekiedy mamy możliwość dostosowania układu wnętrza do każdego z nich, innym razem decydujemy się na konkretny model. Jeżeli nic nie wychodzi naprzeciw naszym wymaganiom, warto zadzwonić w celu konsultacji.

Przejdźmy jednak do okładki, bo jest to kwestia, która w internetowych drukarniach pozostawia największe pole do popisu. Musimy wybrać rozmiar naszego notatnika, a potem kolor i wzór okładki. Zależnie od oferowanej bazy, będziemy mogli znaleźć coś dla dziecka, nastolatka, firmy albo osoby starszej, w odpowiednio dobranej kolorystyce i z dopasowanym krojem czcionki. Gotowe wzory na notesy osobiste z nadrukiem najczęściej wymagają wpisania imienia, daty czy okazji – wystarczy znaleźć odpowiednią rubrykę. Później przechodzimy już do realizacji zamówienia i określamy sposób dostawy oraz zapłaty. Nic prostszego!