Prowadzisz restaurację, bar sushi, a może pizzerię? Z pewnością w swoich usługach masz opcję zamówień na wynos i z dostarczeniem do domu. Czy wiesz, że to w jaki sposób pakujesz zamówienia, ma ogromny wpływ na postrzeganie Twojej firmy? Zwykłe torebki reklamowe wychodzą już z użycia ze względu na nieatrakcyjny wygląd i niekorzystny wpływ na środowisko. Niezmiernie ważne jest dziś, aby żyć w zgodzie z naturą, dbać o naszą planetę i budować świadomość społeczną, że można żyć eko. W co w takim razie zapakować danie na wynos, aby klient z przyjemnością i łatwością mógł je rozpakować? Hitem ostatnich miesięcy są papierowe torby cateringowe, które oprócz idealnej alternatywy cieszących się coraz mniejszą popularnością torebek foliowych, mogą stać się niepowtarzalną reklamą Twojej marki.

Jakie torby cateringowe wybrać do dowozu na wynos?

Jeśli dania na wynos, to tylko papierowe torby cateringowe z szerokim dnem. Pozwolą one na dokładne umieszczenie opakowania z żywnością i nie pozwolą na to, aby przewróciło się ono podczas transportu. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, drukarnie internetowe oferują torby o różnych wielkościach dna, w dwóch naturalnych kolorach – białym i brązowym a także brązowym prążkowanym. Ponadto, istnieje możliwość personalizacji Twojej torby poprzez zlecenie druku logo, nazwy restauracji, czy nawet jej danych kontaktowych. W ten sposób torba będzie nie tylko idealnym opakowaniem, ale również oryginalną reklamą Twojej marki. Wybierz rodzaj uchwytów i ich kolor po to, aby Twoje torba była jedyna i niepowtarzalna.

Solidne wykonanie i elegancki wygląd

Warto wspomnieć, że torby cateringowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na rozdarcia, dlatego bez obaw do jednej torby, możesz zapakować więcej niż jedno danie. Kraftowy papier, z jakiego są produkowane torby, nadaje im styl prostej elegancji i zarazem buduje ekologiczny wizerunek Twojej firmy. Wyraź siebie poprzez personalizowane torby cateringowe. Postaw na jakość i elegancję.