Notesy to jedne z najpopularniejszych produktów biurowych, ponieważ wykorzystywane są bardzo często i niemal wszędzie. Poza walorami użytkowymi, są one również jednym z najbardziej skutecznych narzędzi promocyjnych.

Co to są notesy klejone?

Notesy klejone to nieduże, poręczne bloczki papieru, z których oderwać można pojedyncze karteczki. Mogą one służyć do sporządzania szybkich notatek, niewielkich zapisków czy przygotowywania krótkich list. Tak naprawdę ich zastosowanie jest nieograniczone i pozwala na wykorzystanie notesu w celu błyskawicznego zapisania dowolnych informacji. Ze względu na poręczność, notesy klejone są całkowicie niezbędne w biurach, gdzie bardzo często konieczny jest jak najszybszy zapis różnych danych, np. numeru telefonu klienta. Ponieważ pojedyncze karteczki odrywa się niezwykle łatwo, są one bardzo wygodne w obsłudze.

Jak wydrukować notesy klejone?

Produkcję i dostawę notesów najlepiej zlecić profesjonalnej firmie, np. drukarni realizującej zamówienia przez internet. Klejone notesy mogą zostać wyprodukowane w dowolnym, dostępnym formacie arkusza. W przypadku formatów niesześciennych to klient decyduje, na której długości boku wykonane zostanie klejenie. Bardzo często do wyboru jest również kształt narożników, który może być prostokątny lub zaokrąglony. Zdecydować można również o obecności dziurek do segregatora oraz ilości kartek w notesie.

Jak wykorzystać notesy klejone do promocji swojej firmy?

Ostateczny wygląd klejonego notesu nieodłącznie związany jest z jego projektem. Może on zawierać dowolne informacje graficzne, takie jak np. adres firmy i jej charakterystyczne logo. Duże znaczenie ma estetyczne wykonanie oraz praktyczność całości, dlatego projekt uzupełnić warto również o linie ułatwiające zapis lub wybrać półprzezroczyste tło. Ze względu na wysoką jakość, tak przygotowane notesy klejone mogą w bardzo dobry sposób pełnić funkcje reklamowe. Wzbudzając w kliencie pozytywne skojarzenia, wzmacniają wizerunek firmy i nakłaniają go do skorzystania z jej oferty.