Notes kelnerski jest obowiązkowym elementem w niemal każdym lokalu gastronomicznym. Nie tylko ułatwia pracę kelnera, ale również wpływa na pierwsze wrażenie gościa. Dobrze jest, jeśli jest on nie tylko wygodny w użytkowaniu, ale również atrakcyjny wizualnie. Oryginalne notesy kelnerskie powinny posiadać logotyp firmy. Lepiej odpuścić sobie standardowe i oklepane motywy. Indywidualny projekt z pewnością podniesie renomę lokalu gastronomicznego.

Zamówienie online

 

Złożenie zamówienia w drukarni internetowej jest dziecinnie proste. Cały proces nie zajmie nam dłużej niż kilkanaście minut. W razie wątpliwości możemy napisać wiadomość do konsultanta. Odpowiedź uzyskamy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Podczas projektowania należy przesłać własną grafikę, która będzie umieszczona na okładce. Ważne jest, aby zdjęcie spełniało określone standardy. W innym przypadku będzie ono źle wyglądało po wydrukowaniu. Przesłana przez nas fotografia może przedstawiać np. logo i nazwę firmy.

Dobrą opcją jest zamówienie notesu posiadającego twardą okładkę, do której przyczepia się samoprzylepny plik kartek. Jest to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale również praktyczne. W dowolnym momencie możemy przyczepić nowe kartki i wrócić do pracy. Trwa to zaledwie kilka sekund.

Ciekawym pomysłem jest zamówienie notesu z okładką, która posiada miejsce na długopis. Z czasem warto również zamówić długopisy z własnym logo.

Jaki nakład?

 

Najtaniej wyniesie nas zakup kilkudziesięciu sztuk. Duże zamówienie generuje nie tylko mniejsze koszty związane z wydrukiem, ale również wykonaniem projektu. Mogłoby się wydawać, że taka ilość notesów nie przyda się w niewielkim lokalu gastronomicznym. Nic bardziej mylnego.

Zamówienie wielu sztuk produktów to inwestycja, która zwróci się nam bardzo szybko. Notesy zużywają się relatywnie szybko. Często zatrudniamy więcej niż jednego kelnerka. Zapas kilkudziesięciu sztuk może wystarczyć nam na kila miesięcy działalności. Jest to więc całkiem opłacalny zakup. Projektując i drukując po kilka sztuk zapłacimy o wiele więcej niż w przypadku masowego zamówienia.